wtorek, 24 kwietnia 2012

... pomadkach od Rimmel

Witajcie!!!
Dzisiaj opowiemy wam o pomadkach z firmy Rimmel. Posiadamy 3 odcienie, ale ta mini kolekcja na pewno się powiększy, bo szminki warte są swojej ceny. Dwie z nich kupione były w Pepco za niecałe 10zł. i różnią się wyglądem od oryginalnej (kupionej w Rossmanie za ok. 15zł.; ta w środku). Szminki są bardzo kremowe, nie wysuszają ust, ale trochę podkreślają suche skórki (więc proponujemy dbać o usta, koniecznie) ;DO to nasz odcienie: Asia to nasz ulubiony kolor wśród tej trójki. Pomadka idealna na dzień. Podkreśla usta w sposób widoczny, ale nie nachalny. 
Airy Fairy to bardzo popularna szminka Rimmela. Jest to odcień bladego różu; nie jest jakoś super kryjąca, ale na pewno będzie pasować do każdej karnacji. Jeśli ktoś lubi delikatnie podkreślone usta będzie zadowolony.
 True Vintage to mocny bordowy kolor. Na pewno dla odważnych ;) Pomadka nie nadaje się na co dzień, bo jest naprawdę ciemna, ale na wieczór jak najbardziej. Polecamy zwłaszcza dla dziewcząt o dużych wargach, które chcą ciemnym kolorem "odchudzić" usta.
Pozdrawiamy Was serdecznie ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz